Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 549 kr igjen
- Ordinær
- 50 kr
- Enhet
- 250 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Kokossukker ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 50 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 549 kr igjen | 50 kr | −0 % | 250 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokossukker ØKO 200g
Denne varen · 200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
12,9 kr · 64,5 kr/kg · laveste 12,9 kr
200 g
20 kr · 96,15 kr/kg · laveste 20 kr
200 g
63 kr · 315 kr/kg · laveste 63 kr
200 g
189 kr · 945 kr/kg · laveste 189 kr
200 g
315 kr · 1 575 kr/kg · laveste 315 kr