Havaristen
havaristen.no
22 × 66 g
396 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 103 kr igjen
- Ordinær
- 396 kr
- Enhet
- 272,73 kr/kg
- Dato
- 17. okt. 2027 · Best før

Toro · 22 × 66 g
Kremet Skogsoppsuppe (Kartong 22 x 66g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
22 × 66 g
396 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 22 × 66 g | 396 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 103 kr igjen | 396 kr | −0 % | 272,73 kr/kg | 17. okt. 2027 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 396 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kremet Skogsoppsuppe (Kartong 22 x 66g)
Denne varen · 22 × 66 g
396 kr · 272,73 kr/kg · laveste 396 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr
17 × 79 g
306 kr · 227,85 kr/kg · laveste 306 kr