Havaristen
havaristen.no
17 × 79 g
306 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 193 kr igjen
- Ordinær
- 306 kr
- Enhet
- 227,85 kr/kg
- Dato
- 17. okt. 2027 · Best før

Toro · 17 × 79 g
Kremet Spinatsuppe (Kartong 17 x 79g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
17 × 79 g
306 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 17 × 79 g | 306 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 193 kr igjen | 306 kr | −0 % | 227,85 kr/kg | 17. okt. 2027 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 306 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kremet Spinatsuppe (Kartong 17 x 79g)
Denne varen · 17 × 79 g
306 kr · 227,85 kr/kg · laveste 306 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr
22 × 66 g
396 kr · 272,73 kr/kg · laveste 396 kr