Caffè Vero
caffevero.no
250 g
69 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −42 %
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 276 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

La Genovese · 250 g
La Genovese Tradizione er en kaffeblanding fra det anerkjente nord-italienske brenneriet La Genovese, og den er spesielt designet for å gjenspeile den klassiske, robuste italienske kaffesmaken. Denne blandingen kjennetegnes av sin sterke og bestemte smak, og den er spesielt godt egnet for å gi en kraftfull start på dagen. Blandingen består av Arabica (70%) og Robusta (30%)-bønner, hentet fra opprinnelsesland som Brasil, India og Vietnam. Smaksprofilen er rik og kraftig, med en intens duft og fremhever noter av sjokolade, sammen med innslag av frukt. Kaffen har en høy intensitet og en markant bitterhet, men den opprettholder samtidig en svært lav syrlighet, noe som gjør den rund og behagelig. Spesielt egnet til mokakjeler, men kan også brukes i andre bryggemetoder. Leveres som ferdigmalt kaffe i poser à 250g
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Caffè Vero
caffevero.no
250 g
69 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Caffè Vero caffevero.no 250 g | 69 kr Billigst nå | I kassen | — | 119 kr | −42 % | 276 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på caffevero.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Kaffe hjemme. Sammenlign alltid kr/kg, ikke posepris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 69 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
La Genovese Tradizione, 250g malt kaffe
Denne varen · 250 g
69 kr · 276 kr/kg · laveste 69 kr
250 g
59 kr · 236 kr/kg · laveste 59 kr
69 kr · 276 kr/kg · laveste 69 kr