Caffè Vero
caffevero.no
250 g
59 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −40 %
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 236 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Quarta Caffè · 250 g
Quarta Caffè Gusto Tipico er en kaffeblanding som er høyt verdsatt for sin sterke, men balanserte karakter, noe som gjenspeiler den rike kaffetradisjonen fra Salento-regionen i Italia. Denne spesifikke blandingen er ofte kjennetegnet ved et sammensetningsforhold på omtrent 30% Arabica og 70% Robusta bønner. Dette forholdet bidrar til et betydelig koffeininhold og sikrer en rik og tykk crema i koppen. Kaffens mørke risting er typisk for Sør-Italia, og den fremkaller en intens aroma som er både behagelig og vedvarende. Quarta Caffè Gusto Tipico har en høy intensitet og er ideell for de som foretrekker en kraftig kaffe som virkelig "vekker sansene," samtidig som den opprettholder en lav syrlighet. Egner seg best i mokkakanner, men kan også brukes i Aeropress, presskanner og andre bryggemetoder. Leveres som ferdigmalt kaffe i poser à 250g
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Caffè Vero
caffevero.no
250 g
59 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Caffè Vero caffevero.no 250 g | 59 kr Billigst nå | I kassen | — | 99 kr | −40 % | 236 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på caffevero.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Kaffe hjemme. Sammenlign alltid kr/kg, ikke posepris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Quarta Caffè Gusto Tipico 250g malt kaffe
Denne varen · 250 g
59 kr · 236 kr/kg · laveste 59 kr
250 g
69 kr · 276 kr/kg · laveste 69 kr