FUDI
fudi.no
200 g
49,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 749,59 kr igjen
- Ordinær
- 54,9 kr
- Enhet
- 24,71 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Lao Gan Ma · 200 g
Lao Gan Ma Chili Paste er en smaksrik chilipasta fra det legendariske kinesiske merket «den sinte damen». Med god varme og dyp, krydret smak er den perfekt til wok, nudler, ris og som marinade eller smaksforsterker. En kultfavoritt for alle som elsker chili. Se flere i chilisaus-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
200 g
49,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 200 g | 49,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 749,59 kr igjen | 54,9 kr | −10 % | 24,71 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 49,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lao Gan Ma Chilipasta 200g
Denne varen · 200 g
49,41 kr · 24,71 kr/100 g · laveste 49,41 kr
200 g
101 kr · 50,5 kr/100 g · laveste 101 kr
200 g
113 kr · 56,5 kr/100 g · laveste 113 kr