Superkul
superkul.no
200 g
12 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 49 kr for varen alene
- Kutt
- −75 %
- Ordinær
- 48 kr
- Enhet
- 60 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

200 g
Traditional Peanut Dipping Sauce - Peanøttsaus - DH Foods 200g (Vietnam) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superkul
superkul.no
200 g
12 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superkul superkul.no 200 g | 12 kr Billigst nå | ca. 49 kr for varen alene | — | 48 kr | −75 % | 60 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superkul.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 12 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Traditional Peanut Dipping Sauce - Peanøttsaus - DH Foods 200g (Vietnam)
Denne varen · 200 g
12 kr · 60 kr/kg · laveste 12 kr
100 g
12 kr · 12 kr/100 g · laveste 12 kr
100 g
12 kr · 12 kr/100 g · laveste 12 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr