Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
211 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 388 kr igjen
- Ordinær
- 211 kr
- Enhet
- 422 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Linser Røde ØKO 500g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
211 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 211 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 388 kr igjen | 211 kr | −0 % | 422 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 211 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Linser Røde ØKO 500g x 5 pakker
Denne varen · 500 g
211 kr · 422 kr/kg · laveste 211 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
1 kg
110 kr · 110 kr/kg · laveste 110 kr
1 kg
283 kr · 283 kr/kg · laveste 283 kr
1 kg
391 kr · 391 kr/kg · laveste 391 kr
250 g
158 kr · 632 kr/kg · laveste 158 kr