Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
166 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −35 %
- Ordinær
- 255 kr
- Enhet
- 16,6 kr/100 g
- Dato
- 26. apr. 2024 · Best før

Datovarer · 1 kg
Løk pulver setter en deilig smak på mange retter. Fra å krydre opp en suppe, gryte eller saus til på speilegget. øk Pulver Økologisk 1kg (Allium sativum) Ingredienser: Økologisk Løkpulver Emballasje: Plastpose sveiset Best Før: 26.04.2024 Opphavsland: Ikke-EU Landbruk Økologisk Sertifisering DE-ØKO-001 Løk pulver setter en deilig smak på mange retter. Fra å krydre opp en suppe, gryte eller saus til på speilegget. Kan inneholde spor av: GLUTEN, SOYA, NØTTER, SELLERI, SENNEP. Oppbevares kjølig, tørt og borte fra direkte sollys. Video –> Lag ditt eget løkpulver: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 07.12.2000
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
166 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 1 kg | 166 kr Billigst nå | I kassen | — | 255 kr | −35 % | 16,6 kr/100 g | 26. apr. 2024 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 166 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Løk Pulver Økologisk 1kg
Denne varen · 1 kg
166 kr · 16,6 kr/100 g · laveste 166 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
1 kg
199 kr · 19,9 kr/100 g · laveste 199 kr
45 g
27 kr · 60 kr/100 g · laveste 27 kr
47 g
31 kr · 65,96 kr/100 g · laveste 31 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr