Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
5 g
20 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −31 %
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 400 kr/100 g
- Dato
- 14. sep. 2022 · Best før

Datovarer · 5 g
Tørket gressløk brukes på samme måte som fersk. Den liker ikke høye temperaturer så godt, og bør derfor tilsettes i slutten av matlagingen. Gressløk Økologisk 5g Ingredienser: Gressløk* *=økologisk Emballasje: Krydderglass Best Før: 14.09.2022 Opphavsland: EU/Ikke-EU Landbruk Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Tørket gressløk brukes på samme måte som fersk. Den liker ikke høye temperaturer så godt, og bør derfor tilsettes i slutten av matlagingen. Mye brukt i kryddersmør, sauser, dressinger eller forskjellige dipper. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 09.10.9109
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
5 g
20 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 5 g | 20 kr Billigst nå | I kassen | — | 29 kr | −31 % | 400 kr/100 g | 14. sep. 2022 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Gressløk Økologisk 5g
Denne varen · 5 g
20 kr · 400 kr/100 g · laveste 20 kr
1 kg
139 kr · 13,9 kr/100 g · laveste 139 kr
1 kg
159 kr · 15,9 kr/100 g · laveste 159 kr
1 kg
199 kr · 19,9 kr/100 g · laveste 199 kr
50 g
26 kr · 52 kr/100 g · laveste 26 kr
30 g
34 kr · 113,33 kr/100 g · laveste 34 kr