Rawfoodshop
rawfoodshop.no
125 g
117 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 482 kr igjen
- Ordinær
- 117 kr
- Enhet
- 936 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 125 g
Løvetannblad Te 125g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
125 g
117 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 125 g | 117 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 482 kr igjen | 117 kr | −0 % | 936 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 117 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Løvetannblad Te 125g
Denne varen · 125 g
117 kr · 936 kr/kg · laveste 117 kr
125 g
14,9 kr · 119,2 kr/kg · laveste 14,9 kr
125 g
44 kr · 352 kr/kg · laveste 44 kr
125 g
129 kr · 1 032 kr/kg · laveste 129 kr
125 g
132 kr · 1 056 kr/kg · laveste 132 kr
125 g
163 kr · 1 304 kr/kg · laveste 163 kr