Rawfoodshop
rawfoodshop.no
125 g
44 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 555 kr igjen
- Ordinær
- 44 kr
- Enhet
- 352 kr/kg
- Dato
- 31. des. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 125 g
Hvetegresspulver ØKO 125g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
125 g
44 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 125 g | 44 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 555 kr igjen | 44 kr | −0 % | 352 kr/kg | 31. des. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hvetegresspulver ØKO 125g
Denne varen · 125 g
44 kr · 352 kr/kg · laveste 44 kr
250 g
87 kr · 348 kr/kg · laveste 87 kr
250 g
262 kr · 1 048 kr/kg · laveste 262 kr
125 g
132 kr · 1 056 kr/kg · laveste 132 kr
125 g
163 kr · 1 304 kr/kg · laveste 163 kr
250 g
328 kr · 1 312 kr/kg · laveste 328 kr