FUDI
fudi.no
55 g
8,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 790,09 kr igjen
- Ordinær
- 9,9 kr
- Enhet
- 16,2 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Lucky Me! · 55 g
Filippinske instantnudler fra Lucky Me med kyllingsmak. Kok nudlene, rør inn krydderposen, og du har en rask og varmende porsjon. Flere favoritter finner du i nudler . 55 g.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
55 g
8,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 55 g | 8,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 790,09 kr igjen | 9,9 kr | −10 % | 16,2 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 8,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lucky Me! Chicken na Chicken 55g
Denne varen · 55 g
8,91 kr · 16,2 kr/100 g · laveste 8,91 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr
4 × 80 g
29,9 kr · 93,44 kr/kg · laveste 29,9 kr
140 g
45 kr · 294,12 kr/kg · laveste 45 kr
105 g
60 kr · 392,16 kr/kg · laveste 60 kr