FUDI
fudi.no
60 g
8,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 790,09 kr igjen
- Ordinær
- 9,9 kr
- Enhet
- 14,85 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Lucky Me! · 60 g
Nudler i porsjonspakke fra Lucky Me, med smak av kjøttkraft. Klare på noen minutter, og lette å toppe med egg, vårløk eller grønnsaker. Se flere varianter i nudler . 60 g.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
60 g
8,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 60 g | 8,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 790,09 kr igjen | 9,9 kr | −10 % | 14,85 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 8,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lucky Me! Beef 60g
Denne varen · 60 g
8,91 kr · 14,85 kr/100 g · laveste 8,91 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
4 × 80 g
29,9 kr · 93,44 kr/kg · laveste 29,9 kr
5 × 30 g
35 kr · 233,33 kr/kg · laveste 35 kr
12 × 60 g
1 099 kr · 1 526,39 kr/kg · laveste 1 099 kr
12 × 25 g
549 kr · 1 830 kr/kg · laveste 549 kr