Økoland
okoland.no
30 g
33,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 965,25 kr igjen
- Ordinær
- 45 kr
- Enhet
- 112,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

30 g
Manna Mais på glass er laget av nøye utvalgte og økologiske dyrkede maiskorn. Med sin naturlige sødme og sprø tekstur er denne maisen perfekt som tilbehør til middagsretten din.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
30 g
33,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 30 g | 33,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 965,25 kr igjen | 45 kr | −25 % | 112,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 33,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mais på glass330 g, økologisk, Manna
Denne varen · 30 g
33,75 kr · 112,5 kr/100 g · laveste 33,75 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
48 kr · 48 kr/kg · laveste 48 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr