FUDI
fudi.no
40 g
8,01 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 790,99 kr igjen
- Ordinær
- 8,9 kr
- Enhet
- 20,03 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Mama · 40 g
MAMA Chand Noodles Clear Soup er tynne nudler i en lett, klar buljong – mild og smaksrik. Klare på få minutter; bare tilsett kokende vann og krydderposene. En lett, folkekjær thaifavoritt for rask lunsj eller suppe, i 40 g-porsjon. Se flere nudler i nudelutvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
40 g
8,01 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 40 g | 8,01 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 790,99 kr igjen | 8,9 kr | −10 % | 20,03 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 8,01 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mama Chand Nudler Klar Suppe 40g
Denne varen · 40 g
8,01 kr · 20,03 kr/100 g · laveste 8,01 kr
80 g
14,9 kr · 18,63 kr/100 g · laveste 14,9 kr
400 g
39 kr · 86,67 kr/kg · laveste 39 kr