FUDI
fudi.no
200 g
22,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 776,59 kr igjen
- Ordinær
- 24,9 kr
- Enhet
- 112,05 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Mama · 200 g
Fullkornsvermicelli fra Mama – tynne nudler som er klare på få minutter. Gode i supper, salater og wok. Se flere varianter i nudler-kolleksjonen . 200 g. Fullkornsvarianten har litt dypere smak enn vanlig vermicelli og samme raske tilberedning: bløtlegg i varmt vann eller trekk kort i kokende vann. God i asiatiske nudelsalater, vårruller og lette supper. Type: Fullkornsvermicelli (tynne nudler).
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
200 g
22,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 200 g | 22,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 776,59 kr igjen | 24,9 kr | −10 % | 112,05 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 22,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mama Whole Grain Vermicelli 200g
Denne varen · 200 g
22,41 kr · 112,05 kr/kg · laveste 22,41 kr
80 g
14,9 kr · 18,63 kr/100 g · laveste 14,9 kr
370 g
29,9 kr · 80,81 kr/kg · laveste 29,9 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr