Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
60 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 539 kr igjen
- Ordinær
- 60 kr
- Enhet
- 300 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Mandel Premium RAW ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
60 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 60 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 539 kr igjen | 60 kr | −0 % | 300 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 60 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandel Premium RAW ØKO 200g
Denne varen · 200 g
60 kr · 300 kr/kg · laveste 60 kr
1 kg
189 kr · 189 kr/kg · laveste 189 kr
1 kg
221 kr · 221 kr/kg · laveste 221 kr
200 g
54 kr · 270 kr/kg · laveste 54 kr
200 g
101 kr · 505 kr/kg · laveste 101 kr
200 g
268 kr · 1 340 kr/kg · laveste 268 kr