Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
179 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 420 kr igjen
- Ordinær
- 179 kr
- Enhet
- 298,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 3 × 200 g
Mandel Premium RAW ØKO 200g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
179 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 200 g | 179 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 420 kr igjen | 179 kr | −0 % | 298,33 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 179 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandel Premium RAW ØKO 200g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 200 g
179 kr · 298,33 kr/kg · laveste 179 kr
1 kg
200 kr · 200 kr/kg · laveste 189 kr
1 kg
221 kr · 221 kr/kg · laveste 221 kr
200 g
56 kr · 280 kr/kg · laveste 54 kr
5 × 200 g
280 kr · 280 kr/kg · laveste 268 kr
200 g
60 kr · 300 kr/kg · laveste 60 kr