Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
362 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 237 kr igjen
- Ordinær
- 362 kr
- Enhet
- 724 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Mandel Premium RAW ØKO 500g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
362 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 362 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 237 kr igjen | 362 kr | −0 % | 724 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 362 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandel Premium RAW ØKO 500g x 3 pakker
Denne varen · 500 g
362 kr · 724 kr/kg · laveste 362 kr
1 kg
189 kr · 189 kr/kg · laveste 189 kr
500 g
104 kr · 208 kr/kg · laveste 104 kr
1 kg
221 kr · 221 kr/kg · laveste 221 kr
500 g
121 kr · 242 kr/kg · laveste 121 kr
1 kg
1 101 kr · 1 101 kr/kg · laveste 1 101 kr