Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
69 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 530 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 345 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Mandelspon ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
69 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 69 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 530 kr igjen | 69 kr | −0 % | 345 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 69 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandelspon ØKO 200g
Denne varen · 200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr
200 g
12,9 kr · 64,5 kr/kg · laveste 12,9 kr
200 g
36 kr · 180 kr/kg · laveste 36 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
211 kr · 1 055 kr/kg · laveste 211 kr
200 g
351 kr · 1 755 kr/kg · laveste 351 kr