Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
134 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 465 kr igjen
- Ordinær
- 134 kr
- Enhet
- 26,8 kr/100 g
- Dato
- 30. sep. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Mandler Ristede med Kanel ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
134 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 134 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 465 kr igjen | 134 kr | −0 % | 26,8 kr/100 g | 30. sep. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 134 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandler Ristede med Kanel ØKO 500g
Denne varen · 500 g
134 kr · 26,8 kr/100 g · laveste 134 kr
500 g
124 kr · 24,8 kr/100 g · laveste 124 kr
500 g
302 kr · 60,4 kr/100 g · laveste 302 kr
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
500 g
503 kr · 100,6 kr/100 g · laveste 503 kr