tights.no
tights.no
25 × 55 g
180 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 819 kr igjen
- Ordinær
- 975 kr
- Enhet
- 130,91 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 25 × 55 g
Maxim Energy Bar er en crunchy og velsmakende energibar som inneholder 39g karbohydrat pr. bar – ideel å innta før og under trening eller konkurranse. Maxim Energy Bar er en crunchy og velsmakende energibar som inneholder 39g karbohydrat pr. bar – ideel å innta før og under trening eller konkurranse. Baren er fin å ha med i baggen eller i lommen, når du er på sykkelen, ute og løper eller på treningssenteret.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
25 × 55 g
180 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 25 × 55 g | 180 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 819 kr igjen | 975 kr | −82 % | 130,91 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 180 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Maxim Energibar 25x55g Banan
Denne varen · 25 × 55 g
180 kr · 130,91 kr/kg · laveste 180 kr
25 × 55 g
50 kr · 36,36 kr/kg · laveste 50 kr
25 × 55 g
220 kr · 160 kr/kg · laveste 220 kr