tights.no
tights.no
25 × 55 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen
- Ordinær
- 975 kr
- Enhet
- 36,36 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Esker · 25 × 55 g
En velsmakende, myk og salt bar som inneholder en optimal miks av raske og mindre raske karbohydrater som sikrer deg både rask og varig energi. Baren er uten sjokoladetrekk, som hindrer at baren smelter og blir klissete. En ny coating-teknologi gir en tørrere overflate i form av små havreflak. Dette er også med på å forebygge at baren blir klissete. Innhold av naturlige ingredienser som havre, mandler og nøtter. Mandler, nøtter og havsalt gir en salt og god smak som også stimulerer til økt væskeinntak. Perfekt å spise før og under intens trening som sykling, ski eller langdistanseløping, da baren sikrer rask tilførsel av energi. Baren er enkel å ha med seg under trening, og fungerer også som et energirikt mellommåltid
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
25 × 55 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 25 × 55 g | 50 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen | 975 kr | −95 % | 36,36 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Maxim Energibar 25x55g Havre
Denne varen · 25 × 55 g
50 kr · 36,36 kr/kg · laveste 50 kr
25 × 55 g
180 kr · 130,91 kr/kg · laveste 180 kr
25 × 55 g
220 kr · 160 kr/kg · laveste 220 kr