Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
209 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −30 %
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 20,9 kr/100 g
- Dato
- 11. mars 2023 · Best før

Datovarer · 1 kg
Merian har en mild, men aromatisk smak. Merian brukes til hvit kjøtt, supper, gryteretter, sauser eller kyllingretter, til fisk, lammekjøtt, eggeretter, i posteier, pølsemat og fjærkre. Merian Økologisk 1kg (Origanum majorana) Ingredienser: Merian* *=økologisk Emballasje: Plastpose sveiset Best Før: 11.03.2023 Opphavsland: Egypt Økologisk Sertifisering DE-ØKO-003 Merian har en mild, men aromatisk smak. Merian brukes til hvit kjøtt, supper, gryteretter, sauser eller kyllingretter, til fisk, lammekjøtt, eggeretter, i posteier, pølsemat og fjærkre. Er mindre passende i tomatbaserte retter som pasta og pizza. Kan brukes alene, eller sammen med andre krydder som timian, salvie og rosmarin. Video –> Origanum majorana: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 12.07.5090
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
209 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 1 kg | 209 kr Billigst nå | I kassen | — | 299 kr | −30 % | 20,9 kr/100 g | 11. mars 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 209 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Merian Økologisk 1kg
Denne varen · 1 kg
209 kr · 20,9 kr/100 g · laveste 209 kr
1 kg
139 kr · 13,9 kr/100 g · laveste 139 kr
1 kg
199 kr · 19,9 kr/100 g · laveste 199 kr
50 g
26 kr · 52 kr/100 g · laveste 26 kr
50 g
48 kr · 96 kr/100 g · laveste 48 kr
30 g
34 kr · 113,33 kr/100 g · laveste 34 kr