Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
302 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 297 kr igjen
- Ordinær
- 302 kr
- Enhet
- 1 510 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Mexican Snackmiks ØKO 200g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
302 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 302 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 297 kr igjen | 302 kr | −0 % | 1 510 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 302 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mexican Snackmiks ØKO 200g x 3 pakker
Denne varen · 200 g
302 kr · 1 510 kr/kg · laveste 302 kr
200 g
101 kr · 505 kr/kg · laveste 101 kr
200 g
104 kr · 520 kr/kg · laveste 104 kr
200 g
104 kr · 520 kr/kg · laveste 104 kr
200 g
105 kr · 525 kr/kg · laveste 105 kr
200 g
176 kr · 880 kr/kg · laveste 176 kr