tights.no
tights.no
5 × 155 g
100 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 899 kr igjen
- Ordinær
- 125 kr
- Enhet
- 129,03 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 × 155 g
Kyllingbryst på boks klar til å spise! Superpraktisk! Perfekt til salat og pålegg på farten! Null karbohydrater! Næringsinnhold Per 100 gram Energi 66 kcal Fett 0.6 gram hvorav mettet 0.2 gram Karbohydrater 0 gram hvorav sukkerarter 0 gram Proteiner 15.0 gram Fiber 0 gram Salt 0.7 gram Ingredienser : kyllingbryst, vann, salt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
5 × 155 g
100 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 5 × 155 g | 100 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 899 kr igjen | 125 kr | −20 % | 129,03 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 100 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Canned Chicken 5x155g – FEMPAKNING
Denne varen · 5 × 155 g
100 kr · 129,03 kr/kg · laveste 100 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
5 × 30 g
35 kr · 233,33 kr/kg · laveste 35 kr