tights.no
tights.no
300 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen
- Ordinær
- 135 kr
- Enhet
- 166,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 300 g
Fantastisk granola med kun 8% karbohydrater! Høyt fiberinnhold! Høyt proteininnhold! Kun 8% karbohydrater! Fantastisk smak! Næringsinnhold Per 100 gram Energi (kcal) 377 Fett (g) 20.4 mettet (g) 1.7 Karbohydrater (g) 8.0 sukkerarter (g) 3.2 Fiber (g) 34.6 Protein (g) 21.2 Salt (g) 0.1 Ingredienser : sukkerofiber, solsikkekjerner, sunkrisp (solsikkemel, rismel), gresskarkjerner, fiber (oligofruktose), blåbærjuice, rapsolje, aroma, søtningsmiddel (sukralose), surhetsregulerende middel (sitronsyre).
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
300 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 300 g | 50 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen | 135 kr | −63 % | 166,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Lavkarbo Granola – 300g – TREPAKNING MIX & MATCH (3-pack)
Denne varen · 300 g
50 kr · 166,67 kr/kg · laveste 50 kr
3 × 250 g
50 kr · 66,67 kr/kg · laveste 50 kr