tights.no
tights.no
3 × 250 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen
- Ordinær
- 117 kr
- Enhet
- 66,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

3 × 250 g
Pasta i fusilli-form laget av 100% sorte bønner – et sunt alternativ til pasta basert på hvete! Karbohydratredusert! Glutenfritt! Høyt proteininnhold! Høyt fiberinnhold! Tilberedes som normal pasta – men begrens koketiden til 4-5 minutter . Næringsinnhold 100 gram Energi (kJ) 1441 Energi (kcal) 343 Fett (g) 2.5 mettet (g) 0.2 Karbohydrater (g) 44.0 sukkerarter (g) 2.7 Fiber (g) 24.8 Proteiner (g) 23.7 Salt (g) <0.01 Ingredienser : sorte bønner
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
3 × 250 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 3 × 250 g | 50 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen | 117 kr | −57 % | 66,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Bønnepasta 3x250g – TREPAKNING
Denne varen · 3 × 250 g
50 kr · 66,67 kr/kg · laveste 50 kr
300 g
50 kr · 166,67 kr/kg · laveste 50 kr