tights.no
tights.no
50 g
23 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 976 kr igjen
- Ordinær
- 23 kr
- Enhet
- 46 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 50 g
OBS – dette produktet har egentlig ikke best før-dato før 1. januar 2022, men grunnet en feilmerking på varen står det 1. november 2021. Vi selger derfor ut produktet som DATODEAL, men du vil ikke merke noe som helst på produktets kvalitet! Om du vil ha en versjon med god dato, trykk HER ! Marsipan laget av 50% mandler og uten tilsatt sukker, dekket av sukkerfri belgisk sjokolade! marsipan av 50% mandler og uten tillsatt sukker Sukkerfri sjokolade! FANTASTISK SMAK! Næringsinnhold Per 100 gram Per marsipanbrød Energi (kcal) 469 234 Fett (g) 22.3 11.2 mettet (g) 3.8 1.9 Karbohydrater (g) 56.9 28.5 sukker (g) 2.2 1.1 polyoler (g) 44.0 22.0 Proteiner (g) 8.0 4.0 Fiber (g) 5.2 2.5 Salt (g) 0.02 0.01 Ingredienser : sukkerfri marsipan ( mandler , søtningsmiddel (maltitol), stabilisator (sorbitol), risstivelse, konverseringsmiddel (kaliumsorbat), aroma), sukkerfri sjokolade (kakaomasse, søtningsmiddel (maltitol), kakaosmør, emulgator (soyalecitin), naturlig vaniljearoma). Overdrevet inntak kan ha avførende effekt. Kan inneholde spor av gluten, egg, peanøtter, melk, andre nøtter, sesam, sulfitt og lupin.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
50 g
23 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 50 g | 23 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 976 kr igjen | 23 kr | −0 % | 46 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 23 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Marsipanbrød uten tillsatt sukker 50g
Denne varen · 50 g
23 kr · 46 kr/100 g · laveste 23 kr
56,27 kr · 56,27 kr/stk · laveste 56,27 kr