tights.no
tights.no
250 g
15 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 984 kr igjen
- Ordinær
- 194,31 kr
- Enhet
- 60 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 g
Lag nydelig ostekake med kun 4% karbohydrater! MÅ SMAKES! Kun 4% karbohydrater! Fantastisk smak! Ikke tilsatt sukker! Fremgangsmåte : bland ⅓ av posens innhold (ca 80 gram) med 1.5 dl vann og en boks Philadelphia-ost (normalversjonen på 200 gram). Bland godt (bruk helst miksmaster) i 3-5 minutter og la stå avkjølt i en time. Næringsinnhold Per 100 gram Energi (kcal) 149 Fett (g) 11.9 mettet (g) 7.1 Karbohydrater (g) 4.3 sukkerarter (g) 0.4 Kostfiber (g) 1.1 Protein (g) 6.1 Salt (g) 0.0 Ingredienser : søtningsmiddel (erytritol, sukralose), ostepulver (MELK), gelatin, sitronjuice, fiber (inulin), krempulver (MELK), aroma, naturlig fargestoff (karoten)
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
250 g
15 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 250 g | 15 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 984 kr igjen | 194,31 kr | −92 % | 60 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 15 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Sukkerfri Ostekake mix – 250g – TREPAKNING MIX & MATCH SMAKER! (3-pack)
Denne varen · 250 g
15 kr · 60 kr/kg · laveste 15 kr
10 kr · 10 kr/stk · laveste 10 kr
20 kr · 20 kr/stk · laveste 20 kr
75 g
19 kr · 23,75 kr/100 g · laveste 19 kr
0,33 l
9,9 kr · 30 kr/kg · laveste 9,9 kr
3 × 300 g
100 kr · 111,11 kr/kg · laveste 100 kr