Havaristen
havaristen.no
Norge
10 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 489 kr igjen
- Ordinær
- 10 kr
- Enhet
- 10 kr/stk
- Dato
- 15. aug. 2026 · Best før

Collett
D-Boost Sukkerfri som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
Norge
10 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no Norge | 10 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 489 kr igjen | 10 kr | −0 % | 10 kr/stk | 15. aug. 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 10 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
D-Boost Sukkerfri
Denne varen ·
10 kr · 10 kr/stk · laveste 10 kr
20 kr · 20 kr/stk · laveste 20 kr
0,5 l
12,9 kr · 25,8 kr/kg · laveste 12,9 kr
250 g
15 kr · 60 kr/kg · laveste 15 kr
3 × 300 g
100 kr · 111,11 kr/kg · laveste 100 kr
300 g
40 kr · 133,33 kr/kg · laveste 40 kr