Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
120 g
89 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 710 kr igjen
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 741,67 kr/kg
- Dato
- 20. jan. 2027 · Best før

120 g
Best før: 20.01.27 Denne håndlagde sorte nougaten lages etter tradisjonelle provençalske oppskrifter med blomsterhonning fra Provence og hele pistasjnøtter fra La Mancha. Den sprø konsistensen og den fyldige smaken av honning, ristede mandler og pistasjnøtter gjør dette til en klassisk konfekt med karakter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
120 g
89 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olivenlunden 1830 olivenlunden1830.no 120 g | 89 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 799 kr · 710 kr igjen | 159 kr | −44 % | 741,67 kr/kg | 20. jan. 2027 Best før | Åpne på olivenlunden1830.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mørk nougat med pistasj 120g kort dato
Denne varen · 120 g
89 kr · 741,67 kr/kg · laveste 89 kr
90,85 kr · 90,85 kr/stk · laveste 90,85 kr