2,5 kg
59,6 kr/kg · −89 % · 149 kr · tights.no
Statistikk
Enhetspris for nøtter — kr/kg — på tvers av datovarehyllene. Median og laveste viser hva som er vanlig her, ikke hva Kiwi tar for ferskvare. Varer som ligger klart under median merkes som uvanlig lave.
Prisjakt har lang historikk, men dataene deres er ikke åpne. Vi bruker egne daglige uthentinger, og serien blir tettere for hver scrape.
Nøtter og mandler per kilo. Små poser og storsekk på samme skala.
Varer med vekt
191
Laveste kr/kg
59,6
Median
524
Typisk spenn
242–882
Median ordinær
544
Alle synlige tilbud omregnet til kr/kg.
Median og bunnen for hver uthentingsdag. Stiplet linje er median ordinær pris i butikkene.
Minst 25 prosent under median, og i nedre kvartil. Det er et sterkere signal enn butikkens egen «førpris».
2,5 kg
59,6 kr/kg · −89 % · 149 kr · tights.no
500 g
68 kr/kg · −87 % · 34 kr · tights.no
500 g
68 kr/kg · −87 % · 34 kr · tights.no
2,5 kg
79,6 kr/kg · −85 % · 199 kr · tights.no
1 kg
87 kr/kg · −83 % · 87 kr · Rawfoodshop
2.5 kg
99,6 kr/kg · −81 % · 249 kr · tights.no
500 g
104 kr/kg · −80 % · 52 kr · Rawfoodshop
500 g
110 kr/kg · −79 % · 55 kr · Rawfoodshop
300 g
116,67 kr/kg · −78 % · 35 kr · Billigmarkedet
500 g
118 kr/kg · −77 % · 59 kr · tights.no
10 × 70 g
128,57 kr/kg · −75 % · 90 kr · Havaristen
500 g
148 kr/kg · −72 % · 74 kr · Rawfoodshop
1 kg
150 kr/kg · −71 % · 150 kr · Rawfoodshop
750 g
161,33 kr/kg · −69 % · 121 kr · Rawfoodshop
500 g
164 kr/kg · −69 % · 82 kr · Rawfoodshop
200 g
165 kr/kg · −69 % · 33 kr · Rawfoodshop
200 g
165 kr/kg · −69 % · 33 kr · Rawfoodshop
200 g
165 kr/kg · −69 % · 33 kr · Rawfoodshop
500 g
166 kr/kg · −68 % · 83 kr · Rawfoodshop
250 g
180 kr/kg · −66 % · 45 kr · Rawfoodshop
1 kg
184 kr/kg · −65 % · 184 kr · Rawfoodshop
400 g
185 kr/kg · −65 % · 74 kr · Rawfoodshop
750 g
188 kr/kg · −64 % · 141 kr · Rawfoodshop
1 kg
189 kr/kg · −64 % · 189 kr · Rawfoodshop
1 kg
190 kr/kg · −64 % · 190 kr · Rawfoodshop
500 g
190 kr/kg · −64 % · 95 kr · Rawfoodshop
250 g
192 kr/kg · −63 % · 48 kr · Rawfoodshop
1 kg
194 kr/kg · −63 % · 194 kr · Rawfoodshop
400 g
195 kr/kg · −63 % · 78 kr · Rawfoodshop
250 g
196 kr/kg · −63 % · 49 kr · Rawfoodshop
45 g
200 kr/kg · −62 % · 9 kr · tights.no
500 g
202 kr/kg · −61 % · 101 kr · Rawfoodshop
500 g
202 kr/kg · −61 % · 101 kr · Rawfoodshop
250 g
204 kr/kg · −61 % · 51 kr · Rawfoodshop
22,68 kg
204,66 kr/kg · −61 % · 4 641,75 kr · Økoland
500 g
208 kr/kg · −60 % · 104 kr · Rawfoodshop
500 g
210 kr/kg · −60 % · 105 kr · Rawfoodshop
750 g
210,67 kr/kg · −60 % · 158 kr · Rawfoodshop
1 kg
215 kr/kg · −59 % · 215 kr · Rawfoodshop
1 kg
217 kr/kg · −59 % · 217 kr · Rawfoodshop
1 kg
221 kr/kg · −58 % · 221 kr · Rawfoodshop
500 g
224 kr/kg · −57 % · 112 kr · Rawfoodshop
500 g
230 kr/kg · −56 % · 115 kr · tights.no
500 g
236 kr/kg · −55 % · 118 kr · Rawfoodshop
500 g
238 kr/kg · −55 % · 119 kr · tights.no
125 g
239,2 kr/kg · −54 % · 29,9 kr · Holdbart
200 g
240 kr/kg · −54 % · 48 kr · Rawfoodshop
500 g
242 kr/kg · −54 % · 121 kr · Rawfoodshop
500 g
242 kr/kg · −54 % · 121 kr · Rawfoodshop
Sortert etter kr/kg, lavest først.
2,5 kg
59,6 kr/kg · −89 % · 149 kr · tights.no
500 g
68 kr/kg · −87 % · 34 kr · tights.no
500 g
68 kr/kg · −87 % · 34 kr · tights.no
2,5 kg
79,6 kr/kg · −85 % · 199 kr · tights.no
1 kg
87 kr/kg · −83 % · 87 kr · Rawfoodshop
2.5 kg
99,6 kr/kg · −81 % · 249 kr · tights.no
500 g
104 kr/kg · −80 % · 52 kr · Rawfoodshop
500 g
110 kr/kg · −79 % · 55 kr · Rawfoodshop
300 g
116,67 kr/kg · −78 % · 35 kr · Billigmarkedet
500 g
118 kr/kg · −77 % · 59 kr · tights.no
10 × 70 g
128,57 kr/kg · −75 % · 90 kr · Havaristen
500 g
148 kr/kg · −72 % · 74 kr · Rawfoodshop
1 kg
150 kr/kg · −71 % · 150 kr · Rawfoodshop
750 g
161,33 kr/kg · −69 % · 121 kr · Rawfoodshop
500 g
164 kr/kg · −69 % · 82 kr · Rawfoodshop
200 g
165 kr/kg · −69 % · 33 kr · Rawfoodshop
200 g
165 kr/kg · −69 % · 33 kr · Rawfoodshop
200 g
165 kr/kg · −69 % · 33 kr · Rawfoodshop
500 g
166 kr/kg · −68 % · 83 kr · Rawfoodshop
250 g
180 kr/kg · −66 % · 45 kr · Rawfoodshop
1 kg
184 kr/kg · −65 % · 184 kr · Rawfoodshop
400 g
185 kr/kg · −65 % · 74 kr · Rawfoodshop
750 g
188 kr/kg · −64 % · 141 kr · Rawfoodshop
1 kg
189 kr/kg · −64 % · 189 kr · Rawfoodshop
1 kg
190 kr/kg · −64 % · 190 kr · Rawfoodshop
500 g
190 kr/kg · −64 % · 95 kr · Rawfoodshop
250 g
192 kr/kg · −63 % · 48 kr · Rawfoodshop
1 kg
194 kr/kg · −63 % · 194 kr · Rawfoodshop
400 g
195 kr/kg · −63 % · 78 kr · Rawfoodshop
250 g
196 kr/kg · −63 % · 49 kr · Rawfoodshop
45 g
200 kr/kg · −62 % · 9 kr · tights.no
500 g
202 kr/kg · −61 % · 101 kr · Rawfoodshop
500 g
202 kr/kg · −61 % · 101 kr · Rawfoodshop
250 g
204 kr/kg · −61 % · 51 kr · Rawfoodshop
22,68 kg
204,66 kr/kg · −61 % · 4 641,75 kr · Økoland
500 g
208 kr/kg · −60 % · 104 kr · Rawfoodshop
500 g
210 kr/kg · −60 % · 105 kr · Rawfoodshop
750 g
210,67 kr/kg · −60 % · 158 kr · Rawfoodshop
1 kg
215 kr/kg · −59 % · 215 kr · Rawfoodshop
1 kg
217 kr/kg · −59 % · 217 kr · Rawfoodshop
1 kg
221 kr/kg · −58 % · 221 kr · Rawfoodshop
500 g
224 kr/kg · −57 % · 112 kr · Rawfoodshop
500 g
230 kr/kg · −56 % · 115 kr · tights.no
500 g
236 kr/kg · −55 % · 118 kr · Rawfoodshop
500 g
238 kr/kg · −55 % · 119 kr · tights.no
125 g
239,2 kr/kg · −54 % · 29,9 kr · Holdbart
200 g
240 kr/kg · −54 % · 48 kr · Rawfoodshop
500 g
242 kr/kg · −54 % · 121 kr · Rawfoodshop
500 g
242 kr/kg · −54 % · 121 kr · Rawfoodshop
200 g
245 kr/kg · −53 % · 49 kr · Rawfoodshop
250 g
252 kr/kg · −52 % · 63 kr · Rawfoodshop
400 g
255 kr/kg · −51 % · 102 kr · Rawfoodshop
250 g
256 kr/kg · −51 % · 64 kr · Superfood
1 kg
260 kr/kg · −50 % · 260 kr · Rawfoodshop
500 g
268 kr/kg · −49 % · 134 kr · Rawfoodshop
250 g
268 kr/kg · −49 % · 67 kr · Rawfoodshop
200 g
270 kr/kg · −48 % · 54 kr · Rawfoodshop
500 g
274 kr/kg · −48 % · 137 kr · Rawfoodshop
3 kg
274,75 kr/kg · −48 % · 824,25 kr · Økoland
190 g
276 kr/kg · −47 % · 69 kr · Billigmarkedet
1 kg
291 kr/kg · −44 % · 291 kr · Rawfoodshop
1 kg
295 kr/kg · −44 % · 295 kr · Rawfoodshop
1 kg
295 kr/kg · −44 % · 295 kr · Rawfoodshop
200 g
300 kr/kg · −43 % · 60 kr · Rawfoodshop
200 g
300 kr/kg · −43 % · 60 kr · Rawfoodshop
500 g
308 kr/kg · −41 % · 154 kr · Rawfoodshop
500 g
314 kr/kg · −40 % · 157 kr · Rawfoodshop
250 g
316 kr/kg · −40 % · 79 kr · Rawfoodshop
500 g
330 kr/kg · −37 % · 165 kr · Rawfoodshop
200 g
333,75 kr/kg · −36 % · 66,75 kr · Økoland
200 g
345 kr/kg · −34 % · 69 kr · Sunne Saker
1 kg
364 kr/kg · −31 % · 364 kr · Rawfoodshop
200 g
365 kr/kg · −30 % · 73 kr · Rawfoodshop
200 g
380 kr/kg · −27 % · 76 kr · Rawfoodshop
1 kg
380 kr/kg · −27 % · 380 kr · Rawfoodshop
1 kg
384 kr/kg · −27 % · 384 kr · Rawfoodshop
750 g
402,67 kr/kg · −23 % · 302 kr · Rawfoodshop
250 g
408 kr/kg · −22 % · 102 kr · Rawfoodshop
1 kg
414 kr/kg · −21 % · 414 kr · Rawfoodshop
1 kg
433 kr/kg · −17 % · 433 kr · Rawfoodshop
500 g
444 kr/kg · −15 % · 222 kr · Rawfoodshop
200 g
446,25 kr/kg · −15 % · 89,25 kr · Økoland
1 kg
449 kr/kg · −14 % · 449 kr · Rawfoodshop
200 g
455 kr/kg · −13 % · 91 kr · Rawfoodshop
200 g
465 kr/kg · −11 % · 93 kr · Rawfoodshop
200 g
480 kr/kg · −8 % · 96 kr · Rawfoodshop
750 g
481,33 kr/kg · −8 % · 361 kr · Rawfoodshop
1 kg
489 kr/kg · −7 % · 489 kr · Rawfoodshop
500 g
490 kr/kg · −6 % · 245 kr · Rawfoodshop
200 g
500 kr/kg · −5 % · 100 kr · Rawfoodshop
200 g
505 kr/kg · −4 % · 101 kr · Rawfoodshop
200 g
505 kr/kg · −4 % · 101 kr · Rawfoodshop
200 g
505 kr/kg · −4 % · 101 kr · Rawfoodshop
200 g
505 kr/kg · −4 % · 101 kr · Rawfoodshop
200 g
510 kr/kg · −3 % · 102 kr · Rawfoodshop
500 g
524 kr/kg · +0 % · 262 kr · Rawfoodshop
200 g
525 kr/kg · +0 % · 105 kr · Rawfoodshop
250 g
536 kr/kg · +2 % · 134 kr · Rawfoodshop
1 kg
544 kr/kg · +4 % · 544 kr · Rawfoodshop
500 g
548 kr/kg · +5 % · 274 kr · Rawfoodshop
1 kg
552 kr/kg · +5 % · 552 kr · Rawfoodshop
400 g
557,5 kr/kg · +6 % · 223 kr · Rawfoodshop
200 g
560 kr/kg · +7 % · 112 kr · Rawfoodshop
200 g
565 kr/kg · +8 % · 113 kr · Rawfoodshop
750 g
565,33 kr/kg · +8 % · 424 kr · Rawfoodshop
1 kg
567 kr/kg · +8 % · 567 kr · Rawfoodshop
1 kg
570 kr/kg · +9 % · 570 kr · Rawfoodshop
500 g
572 kr/kg · +9 % · 286 kr · Rawfoodshop
1 kg
583 kr/kg · +11 % · 583 kr · Rawfoodshop
250 g
584 kr/kg · +11 % · 146 kr · Rawfoodshop
400 g
585 kr/kg · +12 % · 234 kr · Rawfoodshop
500 g
592 kr/kg · +13 % · 296 kr · Rawfoodshop
500 g
604 kr/kg · +15 % · 302 kr · Rawfoodshop
500 g
604 kr/kg · +15 % · 302 kr · Rawfoodshop
500 g
608 kr/kg · +16 % · 304 kr · Rawfoodshop
250 g
608 kr/kg · +16 % · 152 kr · Rawfoodshop
750 g
633,33 kr/kg · +21 % · 475 kr · Rawfoodshop
1 kg
644 kr/kg · +23 % · 644 kr · Rawfoodshop
1 kg
661 kr/kg · +26 % · 661 kr · Rawfoodshop
500 g
672 kr/kg · +28 % · 336 kr · Rawfoodshop
100 g
690 kr/kg · +32 % · 69 kr · Rawfoodshop
500 g
710 kr/kg · +35 % · 355 kr · Rawfoodshop
500 g
716 kr/kg · +37 % · 358 kr · Rawfoodshop
200 g
720 kr/kg · +37 % · 144 kr · Rawfoodshop
500 g
724 kr/kg · +38 % · 362 kr · Rawfoodshop
500 g
726 kr/kg · +39 % · 363 kr · Rawfoodshop
120 g
741,67 kr/kg · +42 % · 89 kr · Olivenlunden
500 g
742 kr/kg · +42 % · 371 kr · Rawfoodshop
400 g
742,5 kr/kg · +42 % · 297 kr · Rawfoodshop
1 kg
747 kr/kg · +43 % · 747 kr · Rawfoodshop
750 g
754,67 kr/kg · +44 % · 566 kr · Rawfoodshop
250 g
760 kr/kg · +45 % · 190 kr · Rawfoodshop
400 g
780 kr/kg · +49 % · 312 kr · Rawfoodshop
100 g
780 kr/kg · +49 % · 78 kr · Rawfoodshop
250 g
800 kr/kg · +53 % · 200 kr · Rawfoodshop
750 g
802,67 kr/kg · +53 % · 602 kr · Rawfoodshop
500 g
806 kr/kg · +54 % · 403 kr · Rawfoodshop
500 g
816 kr/kg · +56 % · 408 kr · Rawfoodshop
200 g
825 kr/kg · +57 % · 165 kr · Rawfoodshop
200 g
830 kr/kg · +58 % · 166 kr · Rawfoodshop
1 kg
873 kr/kg · +67 % · 873 kr · Rawfoodshop
1 kg
874 kr/kg · +67 % · 874 kr · Rawfoodshop
200 g
880 kr/kg · +68 % · 176 kr · Rawfoodshop
1 kg
884 kr/kg · +69 % · 884 kr · Rawfoodshop
1 kg
885 kr/kg · +69 % · 885 kr · Rawfoodshop
200 g
895 kr/kg · +71 % · 179 kr · Rawfoodshop
200 g
895 kr/kg · +71 % · 179 kr · Rawfoodshop
250 g
896 kr/kg · +71 % · 224 kr · Rawfoodshop
500 g
898 kr/kg · +71 % · 449 kr · Rawfoodshop
1 kg
920 kr/kg · +76 % · 920 kr · Rawfoodshop
40 g
937,5 kr/kg · +79 % · 30 kr · Nakama
500 g
944 kr/kg · +80 % · 472 kr · Rawfoodshop
250 g
944 kr/kg · +80 % · 236 kr · Rawfoodshop
1 kg
945 kr/kg · +80 % · 945 kr · Rawfoodshop
1 kg
951 kr/kg · +81 % · 951 kr · Rawfoodshop
250 g
976 kr/kg · +86 % · 244 kr · Rawfoodshop
500 g
1 006 kr/kg · +92 % · 503 kr · Rawfoodshop
500 g
1 012 kr/kg · +93 % · 506 kr · Rawfoodshop
750 g
1 056 kr/kg · +102 % · 792 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 073 kr/kg · +105 % · 1 073 kr · Rawfoodshop
110 g
1 081,82 kr/kg · +106 % · 119 kr · Olivenlunden
1 kg
1 093 kr/kg · +109 % · 1 093 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 101 kr/kg · +110 % · 1 101 kr · Rawfoodshop
200 g
1 135 kr/kg · +117 % · 227 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 152 kr/kg · +120 % · 1 152 kr · Rawfoodshop
500 g
1 206 kr/kg · +130 % · 603 kr · Rawfoodshop
750 g
1 209,33 kr/kg · +131 % · 907 kr · Rawfoodshop
500 g
1 210 kr/kg · +131 % · 605 kr · Rawfoodshop
250 g
1 228 kr/kg · +134 % · 307 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 243 kr/kg · +137 % · 1 243 kr · Rawfoodshop
250 g
1 332 kr/kg · +154 % · 333 kr · Rawfoodshop
200 g
1 340 kr/kg · +156 % · 268 kr · Rawfoodshop
200 g
1 370 kr/kg · +161 % · 274 kr · Rawfoodshop
200 g
1 390 kr/kg · +165 % · 278 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 457 kr/kg · +178 % · 1 457 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 473 kr/kg · +181 % · 1 473 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 475 kr/kg · +181 % · 1 475 kr · Rawfoodshop
200 g
1 495 kr/kg · +185 % · 299 kr · Rawfoodshop
200 g
1 510 kr/kg · +188 % · 302 kr · Rawfoodshop
250 g
1 576 kr/kg · +201 % · 394 kr · Rawfoodshop
500 g
1 788 kr/kg · +241 % · 894 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 822 kr/kg · +248 % · 1 822 kr · Rawfoodshop
200 g
1 890 kr/kg · +261 % · 378 kr · Rawfoodshop
1 kg
1 920 kr/kg · +266 % · 1 920 kr · Rawfoodshop
250 g
2 048 kr/kg · +291 % · 512 kr · Rawfoodshop
200 g
2 285 kr/kg · +336 % · 457 kr · Rawfoodshop
200 g
2 525 kr/kg · +382 % · 505 kr · Rawfoodshop
200 g
2 525 kr/kg · +382 % · 505 kr · Rawfoodshop
200 g
2 790 kr/kg · +432 % · 558 kr · Rawfoodshop
20 g
2 850 kr/kg · +444 % · 57 kr · Rawfoodshop
500 g
2 980 kr/kg · +469 % · 1 490 kr · Rawfoodshop