Økoland
okoland.no
250 g
126,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 872,25 kr igjen
- Ordinær
- 169 kr
- Enhet
- 507 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 g
Økologiske mørk sjokoladedrops fra Manna med 72 % kakao har en rik og balansert smak med naturlige noter av kakao og fruktighet. Laget av nøye utvalgte økologiske kakaobønner, gir disse sjokoladedropsene en silkemyk smeltefølelse og en dyp sjokoladesmak. Perfekte til baking, konfekt, desserter eller som en sunnere sjokoladebit til kaffen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
250 g
126,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 250 g | 126,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 872,25 kr igjen | 169 kr | −25 % | 507 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 126,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mørksjokoladedrops, 72%, 250 g, økologisk, Manna
Denne varen · 250 g
126,75 kr · 507 kr/kg · laveste 126,75 kr
0 g
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
00 g
44,25 kr · 44,25 kr/stk · laveste 44,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr