Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
35 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 564 kr igjen
- Ordinær
- 35 kr
- Enhet
- 70 kr/100 g
- Dato
- 15. des. 2026 · Best før

Herbaveda · 50 g
Muskat Malt ØKO 50g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
35 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 35 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 564 kr igjen | 35 kr | −0 % | 70 kr/100 g | 15. des. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Muskat Malt ØKO 50g
Denne varen · 50 g
35 kr · 70 kr/100 g · laveste 35 kr
100 g
48 kr · 48 kr/100 g · laveste 48 kr
50 g
105 kr · 210 kr/100 g · laveste 105 kr
50 g
132 kr · 264 kr/100 g · laveste 132 kr