Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
132 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 467 kr igjen
- Ordinær
- 132 kr
- Enhet
- 264 kr/100 g
- Dato
- 15. des. 2026 · Best før

Herbaveda · 50 g
Muskat Malt ØKO 50g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
132 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 132 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 467 kr igjen | 132 kr | −0 % | 264 kr/100 g | 15. des. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 132 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Muskat Malt ØKO 50g x 5 pakker
Denne varen · 50 g
132 kr · 264 kr/100 g · laveste 132 kr
50 g
35 kr · 70 kr/100 g · laveste 35 kr
50 g
105 kr · 210 kr/100 g · laveste 105 kr
50 g
162 kr · 324 kr/100 g · laveste 162 kr
50 g
226 kr · 452 kr/100 g · laveste 226 kr
500 ml
531 kr · 1 062 kr/kg · laveste 531 kr