Godtesjuk
godtesjuk.no
40 g
13 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 487 kr igjen
- Ordinær
- 25 kr
- Enhet
- 32,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nestlè · 40 g
Nestlè Princessa Longa Milk Chocolate 40g ... som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
40 g
13 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 40 g | 13 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 487 kr igjen | 25 kr | −48 % | 32,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 13 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nestlè Princessa Longa Milk Chocolate 40g ...
Denne varen · 40 g
13 kr · 32,5 kr/100 g · laveste 13 kr
55 g
39 kr · 34,51 kr/100 g · laveste 39 kr
80 g
70 kr · 145,83 kr/100 g · laveste 70 kr
37 g
39 kr · 205,26 kr/100 g · laveste 39 kr
22 g
25 kr · 833,33 kr/100 g · laveste 25 kr
30 g
30 kr · 1 000 kr/100 g · laveste 30 kr