Billigmarkedet
billigmarkedet.no
50 g
10 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 22 kr
- Enhet
- 20 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nick's · 50 g · mindre tema
Datodeal: 25.09.2026- Fortsatt god i lang tid. Nick's Protein Bar Caramel Chocolate kombinerer myk proteinmasse med et deilig lag flytende karamell og et trekk av melkesjokolade. Resultatet er en myk og sjokoladeaktig proteinbar med den klassiske kombinasjonen av karamell og sjokolade. Baren passer perfekt som mellommåltid, etter trening eller når du trenger noe enkelt på farten. Den er uten tilsatt sukker, glutenfri og fri for palmeolje – et godt valg når du ønsker en proteinbar som samtidig tilfredsstiller søtsuget. Detaljer Innhold: 50g Type: Proteinbar Smak: Caramel Chocolate / karamell og sjokolade Med flytende karamell Overtrukket med melkesjokolade Myk konsistens Uten tilsatt sukker Glutenfri Uten palmeolje Perfekt som mellommåltid eller etter trening Merke: Nick's 🍫 Anbefales til deg som elsker kombinasjonen av karamell og melkesjokolade og ønsker en myk proteinbar uten tilsatt sukker. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nick's, proteinbar, Caramel Chocolate, karamell, sjokolade, protein snacks, uten tilsatt sukker, glutenfri proteinbar, karamell proteinbar, treningssnacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
50 g
10 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 50 g | 10 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 22 kr | −55 % | 20 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tilskudd og barer. Mindre tema enn vanlig mat.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 10 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nick's Protein Bar Caramel Chocolate 50g
Denne varen · 50 g
10 kr · 20 kr/100 g · laveste 10 kr
169 kr · 169 kr/stk · laveste 169 kr