Billigmarkedet
billigmarkedet.no
150 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 25 kr
- Enhet
- 161,29 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nordthy · 150 g
Nordthy Animal Choco Biscuits 150g er sprø og lekne småkaker som kombinerer moro og smak på en perfekt måte. Hver kjeks er formet som et søtt dyr og delvis dekket med deilig melkesjokolade - en kombinasjon som alltid faller i smak hos barna. Perfekt til matpakken, barnebursdag eller som et koselig mellommåltid med et glass melk eller en kopp te ☕🐘 Disse sjokoladedekkede kjeksene fra den danske leverandøren Nordthy er en klassiker som garantert får frem smil hos både små og store. En trygg og smakfull liten hverdagsluksus. Spesifikasjoner: Innhold: 150 g Sjokoladedekkede kjeks formet som dyr Fra vår danske leverandør Merke: Nordthy EAN: 5711070802078 Utforsk flere søte fristelser i vårt store godteriutvalg - vi har over 400 unike favoritter på lager som du sjelden finner i dagligvarebutikkene 🍬📦 Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: dyrekjeks, barnekjeks, sjokoladekjeks barn, kjeks med sjokolade, småkaker med sjokolade, matboks-godbit, sjokoladesnacks, barnas favorittkjeks, dansk godteri, søt snacks, melkesjokoladekjeks, godteri til barn, hverdagskos, søte kjeks, sjokoladedyppede kjeks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
150 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 150 g | 25 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 25 kr | −0 % | 161,29 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nordthy Animal Kjeks Med Sjokolade 150g
Denne varen · 150 g
25 kr · 161,29 kr/kg · laveste 25 kr
150 g
3 kr · 20 kr/kg · laveste 3 kr
100 g
94 kr · 94 kr/100 g · laveste 94 kr
200 g
22 kr · 104,76 kr/kg · laveste 22 kr
230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr
230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr