Billigmarkedet
billigmarkedet.no
75 g
18 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 18 kr
- Enhet
- 24 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nordthy · 75 g
Nordthy Krutonger Hvitløk 75g er smakfulle, sprø krutonger laget av små oljebakte brødbiter med et deilig hint av hvitløk. De gir både smak og tekstur til maten, enten det er som topping på en frisk salat, i en rykende varm suppe eller som et enkelt snacksalternativ. Med sin knasende konsistens og fyldige smak er disse krutongene en favoritt fra den danske leverandøren Nordthy. Spesifikasjoner Vekt: 75g Smak: Hvitløk Type: Oljebakte krutonger Bruksområder: Salat, suppe, snacks Leverandør: Nordthy Opprinnelse: Dansk leverandør EAN: 5711070804645 Utforsk flere smakfulle krutonger og mattilbehør i vårt utvalg 🥗 Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: hvitløkskrutonger, krutonger salat, supper med krutonger, danske krutonger, sprø brødterninger, salattopping, nordthy krutonger, mattilbehør
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
75 g
18 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 75 g | 18 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 18 kr | −0 % | 24 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 18 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nordthy Krutonger Hvitløk 75g
Denne varen · 75 g
18 kr · 24 kr/100 g · laveste 18 kr
175 g
24,9 kr · 14,23 kr/100 g · laveste 24,9 kr