Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
144 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 455 kr igjen
- Ordinær
- 144 kr
- Enhet
- 720 kr/kg
- Dato
- 14. nov. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Nøtt- & Fruktmix Mandel Morbær Mango ØKO 200g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
144 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 144 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 455 kr igjen | 144 kr | −0 % | 720 kr/kg | 14. nov. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 144 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøtt- & Fruktmix Mandel Morbær Mango ØKO 200g x 3 pakker
Denne varen · 200 g
144 kr · 720 kr/kg · laveste 144 kr
500 g
95 kr · 190 kr/kg · laveste 95 kr
200 g
48 kr · 240 kr/kg · laveste 48 kr
500 g
286 kr · 572 kr/kg · laveste 286 kr
500 g
358 kr · 716 kr/kg · laveste 358 kr
200 g
179 kr · 895 kr/kg · laveste 179 kr