Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
137 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 462 kr igjen
- Ordinær
- 137 kr
- Enhet
- 274 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Nøttemiks ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
137 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 137 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 462 kr igjen | 137 kr | −0 % | 274 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 137 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøttemiks ØKO 500g
Denne varen · 500 g
137 kr · 274 kr/kg · laveste 137 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
19 kr · 38 kr/kg · laveste 19 kr
500 g
29 kr · 58 kr/kg · laveste 29 kr
500 g
29,9 kr · 59,8 kr/kg · laveste 29,9 kr
500 g
119,9 kr · 239,8 kr/kg · laveste 119,9 kr