Bakeboden
bakeboden.no
510 g
51 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −40 %
- Ordinær
- 85 kr
- Enhet
- 100 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Gourmet-pålegg og dipp · 510 g
Grønne oliven med paprika fra Hellas, som er delikate og svært smakfulle. Disse olivenene fra Zelected er den perfekte partneren til pizzaen din, men de er også delikate i salater, tapas eller som snacks til drikke. Finn hele vårt utvalg av Gourmet Toppings HER Innhold: 510 g
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
510 g
51 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 510 g | 51 kr Billigst nå | I kassen | — | 85 kr | −40 % | 100 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Oliven med rød paprika – 510 g, Zelected – BEST FØR 10/26
Denne varen · 510 g
51 kr · 100 kr/kg · laveste 51 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
350 g
29,9 kr · 85,43 kr/kg · laveste 29,9 kr
700 g
64,9 kr · 92,71 kr/kg · laveste 64,9 kr