Bakeboden
bakeboden.no
125 g
8 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −84 %
- Ordinær
- 51 kr
- Enhet
- 64 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Isomalt · 125 g
Isomalt kan bl.a. brukes til sukkerdekorasjoner og drops. Isomalt krystalliserer ikke som vanlig sukker ved koking, og denne sukkertypen tåler samtidig fukt bedre enn vanlig sukker. Produktet ligner finmalt hvitt sukker, men blir gjennomsiktig ved oppvarming. Vanligvis varmes isomalt opp i en kjele til ca. 170 °C. Isomalt inneholder ikke sukker. Forpakningen inneholder 125 g isomalt.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
125 g
8 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 125 g | 8 kr Billigst nå | I kassen | — | 51 kr | −84 % | 64 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 8 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Isomalt, 125 g – BEST FØR 10/26
Denne varen · 125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
80 g
17 kr · 21,25 kr/100 g · laveste 17 kr
25 ml
17 kr · 68 kr/100 g · laveste 17 kr
1 kg
102 kr · 102 kr/kg · laveste 102 kr
125 ml
17 kr · 136 kr/kg · laveste 17 kr
160 g
149 kr · 931,25 kr/kg · laveste 149 kr