Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 500 g
679 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 679 kr
- Enhet
- 452,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 3 × 500 g
Paranötter Premium RAW EKO 500g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 500 g
679 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 500 g | 679 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 679 kr | −0 % | 452,67 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 679 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Paranötter Premium RAW EKO 500g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 500 g
679 kr · 452,67 kr/kg · laveste 679 kr
3 × 500 g
161 kr · 107,33 kr/kg · laveste 161 kr
3 × 500 g
183 kr · 122 kr/kg · laveste 183 kr
500 g
110 kr · 220 kr/kg · laveste 104 kr
3 × 500 g
362 kr · 241,33 kr/kg · laveste 362 kr
500 g
121 kr · 242 kr/kg · laveste 121 kr