Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 500 g
1 131 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 1 131 kr
- Enhet
- 452,4 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 5 × 500 g
Paranötter Premium RAW EKO 500g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 500 g
1 131 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 5 × 500 g | 1 131 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 1 131 kr | −0 % | 452,4 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 131 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Paranötter Premium RAW EKO 500g x 5 pakker
Denne varen · 5 × 500 g
1 131 kr · 452,4 kr/kg · laveste 1 131 kr
5 × 500 g
224 kr · 89,6 kr/kg · laveste 224 kr
5 × 500 g
262 kr · 104,8 kr/kg · laveste 262 kr
5 × 500 g
449 kr · 179,6 kr/kg · laveste 449 kr
3 × 1 kg
644 kr · 214,67 kr/kg · laveste 644 kr
5 × 500 g
603 kr · 241,2 kr/kg · laveste 603 kr