Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 250 g
358 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 241 kr igjen
- Ordinær
- 358 kr
- Enhet
- 477,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 3 × 250 g
Paranøtter Premium RAW ØKO 250g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 250 g
358 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 250 g | 358 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 241 kr igjen | 358 kr | −0 % | 477,33 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 358 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Paranøtter Premium RAW ØKO 250g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 250 g
358 kr · 477,33 kr/kg · laveste 358 kr
5 × 250 g
224 kr · 179,2 kr/kg · laveste 224 kr
1 kg
364 kr · 364 kr/kg · laveste 364 kr
1 kg
414 kr · 414 kr/kg · laveste 414 kr
250 g
119 kr · 476 kr/kg · laveste 119 kr
5 × 250 g
597 kr · 477,6 kr/kg · laveste 597 kr