Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
260 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 339 kr igjen
- Ordinær
- 260 kr
- Enhet
- 260 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 1 kg
Peanøtter Premium Skallede RAW ØKO 1kg x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
260 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 1 kg | 260 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 339 kr igjen | 260 kr | −0 % | 260 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 260 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Peanøtter Premium Skallede RAW ØKO 1kg x 3 pakker
Denne varen · 1 kg
260 kr · 260 kr/kg · laveste 260 kr
1 kg
87 kr · 87 kr/kg · laveste 87 kr
200 g
33 kr · 165 kr/kg · laveste 33 kr
1 kg
433 kr · 433 kr/kg · laveste 433 kr
500 g
262 kr · 524 kr/kg · laveste 262 kr
200 g
165 kr · 825 kr/kg · laveste 165 kr