Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
55 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 544 kr igjen
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 110 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Peanøtter Premium Skrelt RAW ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
55 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 55 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 544 kr igjen | 55 kr | −0 % | 110 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 55 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Peanøtter Premium Skrelt RAW ØKO 500g
Denne varen · 500 g
55 kr · 110 kr/kg · laveste 55 kr
500 g
52 kr · 104 kr/kg · laveste 52 kr
500 g
105 kr · 210 kr/kg · laveste 105 kr
500 g
165 kr · 330 kr/kg · laveste 165 kr
500 g
262 kr · 524 kr/kg · laveste 262 kr
500 g
274 kr · 548 kr/kg · laveste 274 kr